KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896134
nr 1489 6134
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, uppfodrad på pannå, 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 23,5x20 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:27:15
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)